fitness a zábava

Sport je nedílnou součástí zdravého životního stylu, proto je Vám k dispozici, kromě nabídek běžeckých tras a cyklostezek v okolí Zámku, také naše fitness centrum. Hoteloví hosté mají k dispozici půjčovnu jízdních kol, se kterými lze snadno prozkoumat krásy širšího okolí. Nabízíme Vám také možnost využití sportovního zařízení v našem druhém hotelu Sport-V-Hotel, který se nachází ve vzdálenosti 5 km od Zámku. Pro více informací klikněte zde

Hotelové fitness

Hotelové fitness centrum je Vám k dispozici po celý den zdarma během Vašeho pobytu. Je vybaveno širokou nabídkou posilovacích strojů a pomůcek nejen na kondiční cvičení ale i a kardiozónou.

Sport v přírodě

Pro sportovně založené hosty máme připravenou řadu zajímavých tras pro kolo, běh či pěší výlety. Za navštívení stojí, například, zřícenina hradu Holoubek, v jehož blízkosti můžete zkusit najít ukrytou „kešku“.

Adrenalin

V blízkém okolí Zámku Valeč je možnost využít nabídky adrenalinových zážitků - kromě slaňování mostu na Dalešické přehradě si můžete zahrát paintball, prozkoumat krajinu při jízdě na čtyřkolce, absolvovat kurz přežití a mnoho dalších zajímavých aktivit.

Projížďky na koních

Každá krajina je nejkrásnější z koňského sedla a o krajině Vysočiny to platí dvojnásob. Zajišťujeme projížďky na koních s průvodcem pro začátečníky i pokročilé. Pro ty nejmenší je tu možnost koníky navštívit a pohladit si je přímo na farmě.