carpediem & spa

Zámecké wellness centrum pečuje o Vaše zdraví a krásu. Dopřejte si pobyt v jedné z pěti saun, masáž, kosmetiku, kadeřnici, manikúru, pedikúru nebo jen odpočívejte v relaxační zóně s krbem, šálkem čaje a za doprovodu klidné hudby.

Sauny

Zámecké spa nabízí bohatý výběr saun. K dispozici je Vám biosauna (70 stupňů), finská sauna (90 stupňů) parní sauna (45 stupňů), solná lázeň (42 stupňů) a infra sauna (teplota mezi 40 – 60 stupni). Po saunování si dopřejte odpočinek v relaxační zóně s krbem s výhledem na Panský dvůr.

Relaxační zóna

Odpočiňte si od každodenního stresu v útulných relaxačních zónách, kde Vás budou obklopovat přírodní materiály jako kámen nebo masivní dřevo. K odpočinku Vám bude hrát relaxační hudba a plápolat oheň ve vestavěném krbu.

Masáže

Dopřejte si uvolnění v podobě masáže, která rozproudí všechny Vaše smysly. Zvolte si masáž lávovými kameny, lymfatickou masáž nebo klasickou masáž vybraných tělesných partií za doprovodu relaxační hudby v prostředí zámeckého wellness centra.

Krása

Zámecké wellness centrum nabízí služby se zaměřením na krásu a zevnějšek. Navštivte našeho kadeřníka, hýčkejte své ruce a nohy u manikúry a pedikúry nebo dopřejte regeneraci Vaší pleti v podobě peelingu, masáže, masky a zároveň si nechte poradit s denním líčením.